Drogerie u Kořínků.

     Zahájila svůj provoz v roce 1991. Tehdy začali s prodejem ve svém novém obchodě společně manželé pan Pavel a paní Hana Kořínkovi. Prodávali ve dvou třetinách tohoto krámu zboží ze zásob tehdejší bývalé prodejny drogerie, která sídlila v této místnosti, a v jedné třetině obchodu začali prodávat koberce, protože pan Pavel Kořínek byl před tím ve Vysokém Mýtě, vedoucím obchodu s prodejem koberců a proto s tímto artiklem měl velké zkušenosti.

       Zanedlouho však vzniklo tomuto páru velké dilema. Budou na půl pokračovat v prodeji drogistického zboží a přitom se na půl věnovat prodeji koberců? Anebo mají nadále prodávat jen jedno? Po dlouhé debatě přišli Kořínkovi na to, že obojí opravdu nejde dělat na sto procent a proto se přestali v Drogerii–Kořínek  věnovat  kobercům a začali naplno prodávat drogistické zboží.

       Od té doby je tu Drogerie - KODRO CZ s.r.o., hlavně pro vás.  Vždyť heslo: „Nakoupit u nás hlavně kvalitně a levně“, bylo to, co od začátku nejen Kořínkovi, ale i jejich prodavači v této prodejně ctili. Ženy, muži i děti si tu určitě vždy najdou vše, co potřebují. Každému určitě ve vašem výběru rádi poradí našich osm zaměstnanců a několik brigádnic, kteří jsou tu pro usnadnění vašeho výběru. Dnes vede tento obchod pan Tomáš  Kořínek, který je synem zakladatelů  obchodu, ale jejich heslo „Nakoupit u nás hlavně kvalitně a levně“, se snsžíme pořád dodržet. 

     Naše drogerie je vlastně obchod hlavně s drogistickým zbožím. Ale nejen to u nás seženete. Naše snaha je prodávat levně kvalitní zboží všem návštěvníkům našeho obchodu. Hlavně ale i proto, že chceme pomoci dodržet šéfův slib jeho rodičům tedy zakladatelům našeho obchodu. Jejich heslo: „Nakoupit u nás hlavně kvalitně a levně“, se snažíme dnes rozvíjet také kvůli vašemu spokojenému nákupu. Doufáme, že i náš e-shop zlepší pohodlí vašeho nákupu u nás.

 

                  Kořínek Tomáš a kolektiv zaměstnanců drogerie u Kořínků.